İlkokul Müdürümüz

BAŞARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Bizler Akcan Okulları olarak, çözüm odaklı okul yöneticilerimizle, her üyesi özenle seçilmiş, sevecen, hoşgörülü, değerlerimizi önemseyen nitelikte akademik kadromuzla, güler yüzlü destek personellerimizle, çağdaş eğitim programımızla, öğrenmeyi yaşantımızla bütünleştiren, etkinliklerimizle modern, fiziki yapımızla, güçlü teknolojik donanımızla, geleceğe yön verecek bireyler yetiştirmemizi sağlayan aydınlık ve hümanist vizyonumuzla sizlere kurulduğumuz yıldan beri hizmet vermekteyiz.
Değerli Velilerimiz,
En değerlilerinizi, evlatlarınızı kaliteli eğitim almaları için bizlere emanet ettiniz. Bizler de yöneticisinden öğretmenine, güvenlik görevlisinden, temizlik ekibine kadar Akcan Okulları ailesi olarak güveninize layık olmak; emanet ettiğiniz evlatlarınızı hayata hazırlamak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaktayız.
Bizler çalışırken siz değerli velilerimizin de fikirlerinizle ve varlığınızla bizlere destek olacağınıza tüm kalbimizle inanıyoruz.
Geleceğin Mimarı Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,
Gelecek ellerinizde şekilleniyor… Bu zorlu yolculukta Özel Akcan Ailesi olarak sizlere çok güvendiğimizi, daima destekçiniz olduğumuzu hatırlatırım.
Sözlerime Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleriyle son vermek istiyorum.
‘’Öğretmenler; Cumhuriyet sizden’ ’Fikri Hür, Vicdanı Hür, İrfanı Hür ‘’nesiller ister…’’
İLKOKUL MÜDÜRÜ
ELİF YILMAZ